Kaugabi

Kaugabi mooduli abil saab E-Firma esinadaja aidata teid vähem keeruliste probleemide puhul ilma teiejuurde kohale tulemata.

Sellelt lehelt leiate E-Firma Kaugabi mooduli. Mille abil on E-Firma esindajal võimalik näha teie arvutiekraani ja aidata teid suuremate või väiksemate arvutimuredega mis ilmtingimata ei vaja kliendi juurde kohale tulemist.

Kaugabi moodul avab teie arvutist ühenduse E-Firma serverisse mille järel on E-Firma esindajal võimalik oma arvuti tagant näha teie arvuti ekraani, kontrollida hiirt ja klaviatuuri.
Selline ühendus on võimalik ainult ühtepidi ja ainult siis kui klient on omalt poolt selleks loa andnud, pannes kaugabi mooduli tööle.

Kaugabi mooduli saate laadida oma arvutisse siit või vajutades suurele sinisele + märgile.
Seejärel peaks avanema alla laadimise aken mis palub teil kas avada või salvestada fail kaugabi.exe, salvestage see fail oma arvutisse.

Kui olete laadinud kaugabi mooduli oma arutisse, siis programmi avades võib teie arvutisse paigaldatud turvatarkvara küsida luba ühenduse loomiseks. Nendele küsimustele peaksite vastama kas Run, Yes või Allow. Antud kinnitusi võib arvuti küsida mitu korda.


Programmi avanedes peaks ilmuma järgmine aken:Enne kaugabi mooduli kasutamist helistage kindlasti E-Firma telefoni numbritel 55 22 969 ning rääkige milles on probleem ja leppige kokku, et keegi on valmist teid teiseltpoolt aitama.

Tehes üleval-vasakul oleval real topeltklõpsu avab programm ühenduse E-Firma serverisse ja kliendi abistamine võib alata.


Juhul kui Teie arvuti turvatarkvara ei luba exe faili alla laadida siis on võimalik kaugabi moodulit laadida ka salasõnaga kaitstud zip failina. Mille peaks enamus turvatarkvara rahule jätma.

Zip failiks kokku pakitud kaugabi mooduli saate laadida siit: kaugabi.zip

Lahtipakkimiseks ja käivitamiseks läheb teil vaja salasõna milleks on: 124

Lae kaugabi moodul siit.